VEAN TATTOO on maailma suurim tattoostuudiote võrgustik. Bränd asutati 2011. aastal ja on sellest ajast alates aktiivselt arenenud ja laienenud. Võrgustiku spetsialiseerumine on väga lai, hõlmates peamiselt tätoveerimis- ja augustamisvaldkonda. Me tõstsime selle ala täiesti uuele ja kõrgele standardite tasemele. Tänapäeval on stuudiote arv 137.
VEAN TATTOO ei ole frantsiis. Me oleme üks suur pere ja te võite saada meie partneriks. Täpsemaid koostöötingimusi saate lugeda meie lehelt: Partnerlus. Kui olete huvitatud koostööst, täitke vorm ja me võtame teiega ühendust.
VEAN Akadeemia pakub koolitusi nii algajatele kui ka kogenud spetsialistidele, võimaldades kõigil saada tätoveerimis-/ augustamis-/ püsimeigimeistriks. Oleme välja töötanud unikaalse koolitusprogrammi, mis hõlmab kõiki tööstusharu valdkondi ning sisaldab nii teoreetilisi kui ka praktilisi tunde mudelite peal ning meistrikursusi.
70% ettevõtte meistritest on läbinud koolituse meie Akadeemias ja saanud kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistideks VEAN TATTOO stuudiote võrgustikus.
Koolitusprogrammi kuulub:
- Võimalus valida erialaseid kursusi
- Tätoveerimise alused, tehnikate õppimine, nagu jooneline, joonistatud, punktjooneline ja värviline tätoveering, ohutuse ja hügieeni reeglite tundmaõppimine, tööriistade ja varustuse ettevalmistamine
- Kujunduse loomine, sketšide valmistamine, järgides kõiki kompositsiooni ja proportsioonide nõudeid
- Töö nahaga, naha eripärad keha erinevates osades ja tätoveerimise tehnikad erinevat tüüpi nahale
- Portfoolio loomise alused, klientide ligimeelitamine, ettevõtte juhtimine, turundus, nõuanded sotsiaalmeedia edendamiseks
- Võimalus valida juhendaja
- Individuaalne õppegraafik
- Personaalne juht, kes toetab teid kogu koolituse vältel ja abistab küsimuste korral
- Tarbekaubaga varustamine
- Võimalus külastada stuudiot ja jälgida meistri tööd mitte ainult õppepäevadel
- Abi varustuse valikul
- Kuni 15% allahindlus meie poes
- Meie tudengitele 50% soodustusega töökoha rent
- Premium kursusele lisandub videokogu tippmeistrite tundide ja soovitustega
- Võimalus saada meie partneriks ja avada oma stuudio
Pärast koolituse lõppu toimub eksam, et hinnata teoreetilisi ja praktilisi teadmisi. Õpilased, kes saavad maksimaalse tulemuse, saavad garanteeritud töökoha ühes VEAN stuudios.
VEAN TATTOO on huvitatud akadeemia lõpetajate tööle võtmisest meie stuudiotes üle kogu maailma laienemise eesmärgil. VEANi HR-agentuur võib samuti soovitada teid ühele meie 400-st partnerstuudiost.
Võimalus saada Tatu, Püsimeigi ja Augustamise Meistrite Riikliku ja Euroopa Assotsiatsiooni liikmeks.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
VEAN Diplom on rahvusvahelise standardiga tunnistus professionaalsest haridusest tätoveerimise, augustamise, püsimeigi ja eemaldamise valdkonnas ning on tunnustatud 140 riigis.
Antud diplom ja selle lisa on tunnustatud Euroopa Meistrite Assotsiatsiooni poolt. Diplom on akrediteeritud Tšehhis, mis kinnitab selle vastavust Euroopa standarditele ja nõuetele selles valdkonnas.
See annab meistritele võimaluse töötada tätoveerimis- ja augustamisvaldkonnas Euroopa Liidu riikides. Lisaks võib see olla oluline dokument litsentsi või sertifikaadi saamisel teistes riikides, kus kehtivad nõuded meistri haridusele ja professionaalsetele oskustele.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
VEAN TATTOO käivitab laiendatud lojaalsusprogrammi klientidele! Nüüd on teil võimalus saada VIP-kliendiks ja saada meeldivaid boonuseid.
VIP-kliendid saavad mitmeid eeliseid võrreldes tavaliste klientidega:
- Eelisjärjekorras teenindamine:
- VIP-kliendid saavad kõrgetasemelist teenindust ja kiiret tagasisidet küsimustele vastamisel.
- Maksimaalselt kiire broneering vaba aja olemasolul.
- Kui meistril vabaneb aeg, on eelisjärjekorras broneering VIP-kliendile.
- Rohkem võimalusi:
- VIP-kliendid saavad juurdepääsu ainulaadsetele teenustele või toodetele, mis pole teistele kättesaadavad. Näiteks võivad nad saada 7-päevase tasuta paranemise või valida omal äranägemisel suveniiri.
- VIP-staatuse saamisel kantakse iga VIP-kliendi kontole 1000 VEAN TATTOO COIN-i.
Mis on VEAN TATTOO COIN ja kuidas see töötab:
- Kui klient annab VEAN TATTOO soovitanud inimese numbri, kantakse mõlema saldole 100 COIN-i.
- Kogutud COIN-e saab kasutada paranemisteenuse või 50% teenuse maksumuse katteks.
- COIN-i saab kasutada seansi hinnaalandusena.
VIP-staatuse saamiseks on vaja teenuseid osta vähemalt 1000 euro väärtuses.
Osalege lojaalsusprogrammis ja jälgige meie edasisi pakkumisi!
Vastunäidustused võivad olla nii meditsiinilist kui ka kosmeetilist laadi.
Meditsiinilised vastunäidustused:
- Vereringesüsteemi haigused, eriti väljendunud vere hüübivuse langus.
- Onkoloogilised ja ägedad põletikulised haigused.
- Vaimuhaigused ja epilepsia.
- Haigused, mis on seotud immuunsuse märkimisväärse langusega.
- Raske viirushaigused (hepatiit, HIV/AIDS).
- Krooniliste haiguste esinemine, nagu 1. tüüpi diabeet (insuliinsõltuv) või raskekujuline 2. tüüpi diabeet, südame-veresoonkonna haigused, hüpertensioon.
- Teatud ravimite kasutamine, mis võivad halvendada paranemist.
- Allergilise reaktsiooni esinemine värvainetele või teistele protseduuril kasutatavatele materjalidele.
Kosmeetilised vastunäidustused:
- Nahahaiguste, nagu ekseemi või psoriaasi, esinemine.
- Individuaalne kalduvus keloidarmide tekkeks.
- Rasedus või rinnaga toitmine.
Enne protseduuri on oluline arutada kõik võimalikud riskid ja vastunäidustused spetsialistiga. Kui teil on mingeid terviseprobleeme või olete rase, on tähtis sellest oma meistrile enne protseduuri teatada.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
On mitmeid haigusi ja seisundeid, mille puhul ei ole soovitatav tätoveeringut teha, kuna see võib põhjustada tüsistusi või halvendada olemasolevaid terviseprobleeme. Mõned neist seisunditest hõlmavad:
- Nakkushaigused, nagu HIV, B- ja C-hepatiit ning süüfilis. Nende haiguste korral on infektsiooni edasikandumise oht tätoveerimisvahendilt nahale väga kõrge, mistõttu arstid ei soovita tätoveeringut teha nende haiguste olemasolul.
- Allergilised reaktsioonid tätoveerimisvärvidele. Mõned inimesed võivad olla allergilised teatud värvide suhtes, mida kasutatakse tätoveerimiseks. See võib põhjustada nahaärritust, sügelust ja muid probleeme.
- Kroonilised nahahaigused, nagu ekseem, psoriaas ja dermatiit. Need haigused võivad pärast tätoveeringu tegemist süveneda ja põhjustada valulikku reaktsiooni nahal.
- Teatud tüüpi nahavähid. Inimestel, kellel on melanoom või muud nahavähi vormid, ei soovitata tätoveeringut teha, kuna see võib viia vähirakkude levikuni teistesse kehaosadesse.
- Rasedus ja rinnaga toitmine. Sellel perioodil peaksid naised olema eriti ettevaatlikud, kuna tätoveerimisvärvid võivad sattuda vereringesse ja mõjutada lapse tervist.
Igal juhul on enne tätoveeringu tegemist oluline konsulteerida professionaalse tätoveerija ja arstiga.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Tehniliselt on menstruatsiooni ajal tätoveeringu või augustamise tegemine võimalik, kuid see võib olla naistele ebamugav. Menstruatsiooni ajal võib nahk olla tundlikum ja suurenenud verevool võib suurendada veritsuse tõenäosust protseduuri ajal.
Seetõttu, kui teil on valikuvõimalus, on parem lükata tätoveeringu või augustamise protseduur edasi menstruatsioonijärgsele perioodile. Kui te ei soovi oodata, arutage seda spetsialistiga, et veenduda, et kõik tingimused ohutuks protseduuriks on täidetud. Oluline on valida professionaalne meister, kes aitab toime tulla võimalike tüsistustega.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Enne tätoveeringu või püsimeigi tegemist on oluline veenduda, et teil ei ole allergiat kasutatava värvi suhtes.
Siin on mõned viisid, kuidas seda kontrollida:
- Nahatest: enne protseduuri kantakse väike kogus värvi väikesele nahapiirkonnale ja jäetakse mitmeks päevaks. Kui sellel kohal ilmneb punetus, sügelus, turse või muud allergia tunnused, ei tohiks seda värvi kasutada.
- Konsultatsioon allergoloogiga: see võib hõlmata naha teste või vereanalüüse, et tuvastada allergiaid.
- Üldised sümptomid: kui teil on varem olnud allergilisi reaktsioone teiste ainete, nagu toidu, ravimite või kosmeetika suhtes, on suurem tõenäosus, et teil võib olla allergia ka tätoveeringu- ja püsimeigivärvide suhtes.
Kui teil on kahtlusi värviallergia suhtes, arutage seda kindlasti oma meistriga ja pöörduge allergoloogi poole, et vältida soovimatuid tagajärgi.
Allergia esinemise tõenäosus on 0,0001%. Kuid isegi olemasolul avalduvad allergilised reaktsioonid pigmendile tavaliselt nõrga intensiivsusega.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Professionaalsete vahendite kasutamine on oluline, et tagada kiire ja õige paranemine ning vältida tüsistusi. Need vahendid pakuvad kaitset erinevate allergiliste reaktsioonide eest, mis võivad tekkida koduse iseseisva hoolduse korral.
VEAN TATTOO stuudiotes kasutatakse spetsiaalseid ja kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on loodud põletiku vähendamiseks, paranemise kiirendamiseks ja infektsioonide vältimiseks. Need sisaldavad aktiivseid komponente, millel on antibakteriaalsed ja antiseptilised omadused, samuti vitamiine ja mineraale, mis soodustavad naha paranemist. Tooted läbivad põhjaliku kvaliteedi- ja ohutuskontrolli, mis garanteerib nende efektiivsuse ja kõrvaltoimete puudumise.
Seega on professionaalsete toodete kasutamine pärast tätoveeringu, augustamise, püsimeigi ja tätoveeringu eemaldamise seanssi vajalik, et tagada haavade kiire ja ohutu paranemine ning säilitada terve ja atraktiivne nahk.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Tätoveeringu hooldus on väga oluline, et see paraneks ilma tüsistusteta ja näeks aastaid kaunis välja. Siin on mõned nõuanded tätoveeringu hooldamiseks:
- Hooldus spetsiaalse kilega:
- Meistrid kasutavad spetsiaalset paranemist soodustavat kilet. Hooldus selle abil on palju lihtsam, kuna kile eemaldatakse alles 4-5 päeva pärast ja seejärel võite alustada naha pesemise ja niisutamisega väikese koguse vedela antibakteriaalse seebiga. Esimestel päevadel tuleb regulaarselt kanda dekspantenoolipõhist pehmendavat kreemi, mille peale asetatakse imav mähkmed ja plaaster. Protseduuri tuleks korrata 2-3 korda päevas 3-4 päeva jooksul.
- Tätoveeringut tuleb pesta ja niisutada 2-3 korda päevas, ilma mähkmeid kasutamata, kuni koorik kaob.
- Pärast tätoveeringu tegemist paraneb see tavaliselt 2-3 nädala jooksul. Pidage meeles, et kuigi nahk võib visuaalselt ja tunnetuslikult tunduda paranenud, võib täielik paranemine kesta kuni 6 kuud.
- Ärge puudutage tätoveeringut kätega ega kratsige seda. See võib põhjustada infektsiooni või kahjustada kujundust.
- Ärge kandke tätoveeringule kreeme, losjoone või õlisid esimese 2-3 päeva jooksul. Oodake, kuni nahk paraneb ja haavad sulguvad. Ei ole soovitatav kasutada vaseliinipõhiseid kreeme, kuna need võivad põhjustada tätoveeringu värvimuutust.
Tätoveeringu hooldus peaks algama kohe pärast selle tegemist ja kestma mitu nädalat kuni naha täieliku paranemiseni. Järgige oma tätoveerija soovitusi, et protsess kulgeks komplikatsioonideta.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Olge valmis, et tätoveering võib kuu aja jooksul pärast tegemist tuhmuda ning aja jooksul kaotada värvi intensiivsust ja joonte teravust. Et tätoveering säilitaks oma värvi võimalikult kaua, vältige päikesevalgust ja ärge päevitage liiga palju. Kasutage selleks päikesekaitsekreemi UV50 kaitsefaktoriga.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Jah, tätoveeringu tegemise protsess võib mõnele inimesele olla valulik, eriti kui neil on madal valulävi või kui tätoveering tehakse tundlikesse kehaosadesse, nagu ribid, sõrmed või kael.
Valu võib sõltuda ka inimese individuaalsetest omadustest, nagu naha tundlikkus, valulikud seisundid (näiteks artriit) ning väsimuse ja stressi tase.
Valu vähendamiseks tätoveeringu tegemise ajal võib nahale kanda anesteetilisi kreeme. Enne mis tahes valuvaigistavate vahendite kasutamist tuleks siiski konsulteerida oma tätoveerijaga.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Ei ole soovitatav võtta mingeid farmakoloogilisi aineid valu vähendamiseks protseduuri ajal. Ilma retseptita ravimid ei anna mingit efekti ja retseptiravimid võivad olla ohtlikud.
VEAN TATTOO stuudiod on varustatud spetsiaalsete pihustite ja vahtudega paikseks tuimestamiseks, mida saab vajadusel kasutada.
Enne seanssi konsulteerige kindlasti oma tätoveerijaga. Tema oskab öelda, milline vahend sobib just teie nahatüübile.
Lisainfo saamiseks pöörduge stuudio administraatori või veebikonsultandi poole.
Uus tätoveering on värske haav nahal ja see vajab aega paranemiseks. Kohtade külastamine, kus on kõrge niiskus, palju baktereid või mehaaniline hõõrdumine, võib haava kahjustada, suurendada nakkuse riski ja aeglustada paranemisprotsessi.
Selliste kohtade külastamine ei ole soovitatav esimesel kahel nädalal pärast tätoveeringu tegemist. Oluline on järgida oma tätoveeringumeistri soovitusi ja küsida temalt, millal on ohutu alustada spordi või kohtade külastamisega, mis võivad tätoveeringut kahjustada.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Mõnele armile on võimalik tätoveering teha, kuid see sõltub armide tüübist ja sügavusest. Armid võivad olla põhjustatud traumast, operatsioonist või muust nahakahjustusest.
Armid, millele võib tätoveeringu teha:
- Operatsiooniarmid: Kui operatsiooniarm on paranenud ja ei ole eredalt punane, võib sellele tätoveeringu teha.
- Atroofilised armid: Need on armid, mis tekivad tavaliselt pärast põletusi või aknet. Need on kollageenikadu tulemus nahas ja neid saab kasutada tätoveeringu tegemiseks.
- Lineaarsed armid: Need on lihtsad armid, mis võivad tekkida lõikude, haavade või kriimustuste tagajärjel. Neid saab samuti kasutada tätoveeringu tegemiseks.
Armid, mille puhul ei ole protseduure soovitatav teha:
- Keloidarmid: Need on sidekoe vohamised, mis tekivad nahal trauma või haava kohas ja võivad tekkida pärast tätoveeringu, piercingu või püsimeigi protseduure. Keloidide olemasolu korral on soovitatav vältida tätoveeringu, piercingu ja püsimeigi protseduure.
- Papilloomid ja sünnimärgid: Need on moodustised, mille all on palju kapillaare ja nende vigastamine võib põhjustada vähirakkude teket. Kuna neevuseid, sünnimärke ja papilloome ei tohi vigastada, siis tavaliselt lisatakse need tätoveeringu disaini ja neid ei värvita üle.
- Värsked armid, mille ümber olev nahk ei ole veel paranenud, ei tohi kasutada tätoveeringuks.
- Hüpertroofilised (kumerad) armid võivad tekkida nahal trauma või kirurgilise sekkumise tagajärjel. Need võivad aja jooksul kasvada ja muuta kuju, seega ei saa neid tätoveerida.
- Näoarmid võivad olla tätoveerimiseks väga keerulised, sest näonahk on õhem ja tundlikum kui muudel kehaosadel. Infektsiooni ja muude tüsistuste oht võib olla suurem kui muude kehaosade tätoveerimisel.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Granuleoom on liigne koe moodustumine augustamise ümber, mis võib välja näha nagu naha tükk või sõlm. See on immuunsüsteemi reaktsioon võõrkeha olemasolule kehas.
Augustamise korral tajub keha ehteid võõrkehana, mida tuleb kõrvaldada. Immuunsüsteem hakkab selle objektiga võitlema, tootes liigset kude augustuse ümber.
Granuleoom võib välja näha põletikulise punase tükina, mis võib muutuda valulikuks või isegi nakatuda. Kuigi see ei ole tõsine probleem, võib see põhjustada ebamugavust ja vajada ravi.
Granuleoomide tekke vältimiseks on vaja hoolikalt jälgida augustuse hügieeni ja kasutada ainult kvaliteetseid ehteid, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Kui liigne kude siiski tekib, on oluline mitte proovida seda ise eemaldada, vaid pöörduda arsti poole, et saada asjakohast ravi.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Püstoli kasutamine augustamiseks ei ole soovitatav mitmel põhjusel:
Esiteks, augustuspüstol avaldab kudedele survet, mis võib põhjustada nende kahjustusi ja valulikke aistinguid. Erinevalt nõelast ei lõika püstol kudesid, vaid rebib neid, mis võib kaasa tuua tüsistusi.
Teiseks, püstolit ei ole alati võimalik piisavalt desinfitseerida. Pärast selle kasutamist võivad sellele jääda veri ja muud orgaanilised materjalid, mis võivad põhjustada infektsiooni.
Kolmandaks, augustusnõelu on erineva suurusega, mis võimaldab valida konkreetse augustuse jaoks sobiva. Samal ajal kasutatakse püstolis sageli ühte tüüpi nõela kõigi protseduuride jaoks, mis võib olla mõnele kehaosale sobimatu.
Lõpuks võib püstoliga augustamine põhjustada märkimisväärset stressi ja valu kliendile, mis mõjutab paranemisprotsessi ja lõpptulemust.
Seetõttu on augustamiseks soovitatav kasutada just nõelu, mida saab õigesti desinfitseerida ja valida iga protseduuri jaoks individuaalselt.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Titaan ja meditsiiniline teras on kaks erinevat materjali, millel on oma eelised ja puudused.
Titaani ja meditsiinilise terase peamine erinevus seisneb nende keemilises koostises ja omadustes. Titaan on kergem ja tugevam materjal, mis on bioloogiliselt ühilduv inimese kudedega. Selle omaduste tõttu nõuab töö titaaniga erilisi oskusi ja tehnoloogiaid. Kuid tänu oma eelistele on see materjal saanud augustamises asendamatuks.
Titaanist ehted on muutunud populaarseks mitmel põhjusel:
- Esiteks on titaan hüpoallergeenne. See on eriti oluline inimestele, kellel on tundlik nahk või allergilised reaktsioonid teistele materjalidele, nagu nikkel.
- Teiseks on titaanist ehted väga vastupidavad ja korrosioonikindlad, mis tähendab, et need ei lähe aja jooksul riknema ega roostetama. See teeb need ideaalseks augustuste jaoks.
"VEAN TATTOO" stuudiotes on lai valik erinevate disainide ja stiilidega ehteid, mis muudab need atraktiivseks inimestele, kes soovivad augustamise abil väljendada oma individuaalsust ja ainulaadsust.
Kuid nagu kõik teised ehted, nõuavad ka titaanist ehted hoolikat hooldust, et vältida võimalikke nakkusi või tüsistusi.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Põletiku ja/või nakkuse vältimiseks soovitame võimalikult kiiresti salongi tulla, et teile paigaldataks uus ja steriilne ehe.
Kui ehe on augustusest välja tulnud, tuleb viivitamatult võtta meetmeid tüsistuste vältimiseks:
- Ärge paanitsege ja ärge proovige ehet ise tagasi panna, kuna see võib põhjustada täiendavat traumat ja nakkust.
- Pese hoolikalt käed ja augustuse piirkond pehme seebi ja sooja veega.
- Katke augustuse koht ajutiselt plaastriga, et vältida haava saastumist.
- Võtke ühendust augustajaga, et saada konsultatsiooni ja abi. Augustaja suudab ehte tagasi panna või pakkuda asenduse ning anda soovitusi augustuse hoolduseks.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Hind sõltub mitmest tegurist:
- Tätoveeringu hind:
- Suurus: Mida suurem on tätoveering, seda kõrgem on hind.
- Värv: Värvilised tätoveeringud on sageli kallimad kui mustvalged.
- Stiil ja keerukus: Keerukamad ja detailsemad kujundused nõuavad rohkem aega ja oskusi.
- Asukoht kehal: Mõned kehapiirkonnad on tätoveerimiseks raskemad ja seetõttu kallimad.
- Augustamise hind:
- Asukoht: Erinevate kehapiirkondade augustamine võib olla erineva hinnaga. Mõned augustused on keerukamad ja vajavad rohkem aega ja oskusi.
- Ehete materjal: Kallimad materjalid, nagu kuld või plaatina, suurendavad augustamise hinda.
- Püsimeigi hind:
- Asukoht ja tehnika: Püsimeigi hind sõltub asukohast (näiteks kulmud, silmalaud, huuled) ja kasutatavast tehnikast.
- Tätoveeringu eemaldamise hind:
- Suurus ja värv: Suuremate ja värviliste tätoveeringute eemaldamine on kallim.
- Vanus: Vanemad tätoveeringud võivad olla keerulisemad eemaldada, kuna värvained on sügavamale nahka tunginud.
- Eemaldamismeetod: Erinevad meetodid (näiteks laseriga eemaldamine) võivad varieeruda hinna poolest.
- Muud tegurid:
- Meister: Kogenud ja kõrgelt hinnatud meistrid võivad küsida kõrgemat hinda.
- Asukoht: Stuudio asukoht võib samuti mõjutada hinda.
Hinnakirjaga saate tutvuda lehel HINNAD või küsida stuudiost täpsemat teavet.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Soovitatav on teha augustamist üle 18-aastastele, kuna selleks ajaks on keha täielikult välja arenenud. Kuid on erandeid, kus mõningaid augustusi võib teha ka varasemas vanuses:
- Kõrvalestad: Alates 12. eluaastast vanemate nõusolekul.
- Muud tüüpi augustused: Alates 16. eluaastast pärast konsultatsiooni meistriga ja vähemalt ühe vanema juuresolekul.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks võite pöörduda stuudio administraatori poole.
Augustuste arv, mida võib korraga teha, sõltub mitmest tegurist, näiteks augustuse tüübist, üldisest tervisest ja naha seisundist, vanusest ja augustuse asukohast.
- Lähestikku asetsevad augustused (näiteks samas kõrvas): Soovitatavalt mitte rohkem kui kaks.
- Kaugemal asetsevad augustused: Soovitatavalt mitte rohkem kui kolm (näiteks kaks ühes kõrvas ja üks teises kõrvas).
Üldiselt ei ole soovitatav korraga teha rohkem kui kolm augustust, et vältida liialt suurt koormust kehale ja tagada parem paranemine.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Võimalus tätoveeringut või püsimeiki täielikult eemaldada sõltub mitmest tegurist, nagu tindivärv ja -sügavus, suurus, naha tüüp ja seisund.
Laseri eemaldamine:
- Protseduur kasutab suure energiaga valgust, et purustada tindi osakesed väikesteks osakesteks, mis seejärel organismi poolt imenduvad ja kõrvaldatakse.
- Kõik värvid ei allu laserile ühtmoodi. Näiteks rohelist, kollast ja valget värvi on eriti raske eemaldada.
Remuuvrid:
- Remuuvrid tungivad nahka ja lagundavad tindi. Mõned remuuvrid võivad olla tõhusad, kuid nende kasutamine võib põhjustada põletusi, arme ja muid nahaprobleeme.
Seega, tätoveeringu või püsimeigi eemaldamise otsustamisel on oluline pöörduda selles valdkonnas professionaalide poole.
VEAN TATTOO kasutab ainulaadset tehnoloogiat, mis vaheldumisi kasutab laseri ja remuuvri meetodeid, saavutades seeläbi täieliku pigmendi eemaldamise efekti.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Meistri valimine on oluline samm, millele tuleb läheneda vastutustundlikult, et tagada ohutu ja kvaliteetne protseduur. Siin on mõned nõuanded hea spetsialisti leidmiseks:
- Tutvuge portfoolioga: Vaadake meistri tehtud töid, et saada ülevaade tema kogemustest ja professionaalsusest. Portfoolio aitab teil hinnata meistri stiili ja töö kvaliteeti.
- Kasutage sõprade ja tuttavate soovitusi: Kui teie sõpradel või tuttavatel on tätoveeringuid või augustusi, küsige nende kogemuste kohta. Nad võivad jagada isiklikke muljeid ja anda soovitusi.
- Lugege klientide arvustusi veebis: Klientide arvustused aitavad hinnata meistri reputatsiooni ja töö kvaliteeti. Heade arvustustega meister on tavaliselt usaldusväärne.
- Külastage stuudiot ja arutage protseduuri üksikasju: Rääkige meistriga ja arutage kõiki protseduuri detaile, sealhulgas kasutatavaid materjale, steriliseerimis- ja desinfitseerimisprotseduure ning muid olulisi aspekte.
Tätoveerija või augustaja valimine on tõsine asi, millele tuleb pühendada piisavalt aega ja tähelepanu. Järgige neid nõuandeid, et leida oma meister, kes aitab teil saada soovitud tulemuse.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
- Isikut tõendav dokument: See on vajalik lepingu sõlmimiseks ja registreerimiseks.
- Vahetusriided: Juhuks kui riided, millega tulite, võivad määrduda.
Igas VEAN TATTOO stuudios on olemas kõik vajalik kliendi mugavuseks:
- Tee, vesi ja kommid
- Pleedid ja padjad
- Ajakirjad ja eskitsi kataloogid
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Oluline on valida mugav ja sobiv riietus, mis aitab teil end protsessi ajal hästi tunda ja võimaldab hõlpsasti juurde pääseda alale, kuhu tätoveering tehakse.
- Juurdepääsetavus: Kandke riideid, mis võimaldavad hõlpsasti juurde pääseda tätoveeritavale alale. Näiteks, kui tätoveering tehakse õlale, valige laiade käeavadega särk, et tätoveerija saaks sellele alale hõlpsasti ligi.
- Mugavus: Vältige riideid, mis võivad meistrit töö tegemisel segada, näiteks kitsaid pükse ja seelikuid. Võite kaaluda šortside või retuuside kandmist, et oleks lihtsam töötada jalgadel või säärel.
- Ärrituse vältimine: Vältige riideid, mis võivad teie nahale jälgi jätta ja ärritust põhjustada.
- Puhastatavus: Valige riided, mis on kergesti pestavad või mida ei ole kahju määrida.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
- Tutvuge reeglitega: Enne broneeringu tegemist soovitame tutvuda stuudio regulatsioonidega.
- Broneeringu tegemise viisid:
- Veebisaidi kaudu: Kasutage veebisaidil nuppu "Broneeri seanss" või tehke broneering sotsiaalmeedia või sõnumirakenduste kaudu.
- Telefonitsi: Helistage stuudiole.
- Kohapeal: Külastage stuudiot isiklikult.
- Mida kirjutada?
- Kirjeldage võimalikult täpselt oma soovid seoses tätoveeringuga.
- Määrake tätoveeringu asukoht kehal.
- Märkige ligikaudne suurus sentimeetrites.
- Kas võib saata referentse?
- Jah, fotod ja eskiisid aitavad valida teile sobiva tätoveerija, kes töötab selles stiilis.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Jah, on teatud kategooriaid eskiise ja kujundusi, mida stuudio võib keelduda tegemast. Need piirangud võivad olla seotud erinevate teguritega, nagu eetika, seadusandlus, professionaalsed standardid või tätoveerijate isiklikud uskumused. Mõned tätoveeringud peetakse vastuvõetamatuks meditsiiniliste või juriidiliste vastutuste seisukohalt.
Näited tätoveeringutest, mida ei tehta:
- Teatud kehaosad: Mõned kehaosad võivad olla seadusega keelatud või nõuda spetsiaalset luba.
- Sobimatud kujutised: Tätoveeringud, mis sisaldavad vastuvõetamatuid kujutisi, nagu natsionaalsümboolika, vägivalla elemendid, rassism, müstilised või saatanlikud sümbolid, religioossed motiivid või kujutised, mis rikuvad autoriõigusi.
- Autoriõiguste rikkumine: Teiste kunstnike disainide kopeerimine on ebaeetiline ja vale. Tätoveerijad eelistavad töötada oma projektide ja ideedega, mis on välja töötatud spetsiaalselt konkreetse kliendi jaoks.
- Eetilised ja moraalsed piirangud: Tätoveerijad võivad keelduda tegemast tätoveeringuid, mis lähevad vastuollu nende isiklike uskumuste ja eetiliste normidega.
Kui tätoveerija nõustub kliendi sooviga ja teeb teise autori disaini, on oluline veenduda, et kliendil on kõik vajalikud load disaini kasutamiseks. Lisaks võib meister pakkuda disainile teatud muudatusi, et muuta see unikaalseks ja kohandatud konkreetse kliendi ja tema eelistuste jaoks.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Jah, me loome originaalseid eskiise vastavalt kliendi nõudmistele. Meie tätoveerijad töötavad välja individuaalse disaini, mis kajastab kõiki teie soove ja eelistusi.
Kliendi ülesanne on põhjalikult kirjeldada oma nõudmised tätoveeringu kohta, sealhulgas:
- Temaatika ja stiil: Kirjeldage soovitud temaatikat ja stiili (võimalusel esitage referentse).
- Asukoht kehal: Märkige, kuhu tätoveering paigutatakse.
- Suurus: Täpsustage tätoveeringu suurus sentimeetrites.
Pakume mitu eskiisivarianti, et saaksite valida kõige sobivama.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Eskiis esitatakse otse seansipäeval.
Me ei saada oma eskiise interneti teel autoriõiguste kaitsmiseks: paljud tätoveerijad peavad oma kujundusi intellektuaalseks omandiks ega soovi neid levitada sotsiaalmeedia ja sõnumirakenduste kaudu, et vältida eskiiside loata kopeerimist ja kasutamist.
Me järgime poliitikat, mille kohaselt valmistatakse eskiis ette kokkulepitud tätoveerimispäevaks. Vajaduse korral saab disaini muuta. Tätoveerija arvestab kõigi teie muudatuste ja soovidega, et eskiis vastaks täielikult teie nõudmistele.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Vana tätoveeringu või ebaõnnestunud tätoveeringu katmine võib olla keeruline protsess, mis nõuab professionaalset lähenemist. Siin on mõned sammud, mida järgida:
- Külastage stuudiot:
- Küsige täpsemaid soovitusi kogenud tätoveerijalt. Konsultatsiooni käigus hindab meister teie vana tätoveeringut ja pakub välja katmise võimalused, mis oleksid kõige tõhusamad.
- Mõnel juhul võib enne katmist olla vajalik lasereemaldus või remuuvri kasutamine.
- Fotode saatmine:
- Kui te ei saa stuudiot külastada, saatke meile fotod tätoveeringust, mida soovite katta, koos kirjeldusega selle suurusest ja asukohast kehal. See aitab meistril hinnata olukorda ja pakkuda välja esialgsed lahendused.
Katmise võimalused sõltuvad tätoveeringu suurusest, värvidest ja asukohast. Kogenud meister oskab leida parima lahenduse, et uus tätoveering oleks ilus ja kataks vana tätoveeringu täielikult.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
- Alkoholi ja ravimite vältimine:
- Ärge tarbige alkoholi ega võtke aspiriini või muid verd vedeldavaid ravimeid, kuna need võivad halvendada paranemist ja suurendada verejooksu riski protseduuri ajal. Kui tarvitate ravimeid meditsiinilistel põhjustel, teavitage sellest kindlasti oma meistrit.
- Päikese käes viibimise vältimine:
- Ärge päevitage ega veetke pikka aega päikese käes, sest see võib nahka kahjustada ja suurendada infektsiooni riski protseduuri ajal.
- Karvade eemaldamise vältimine:
- Ärge eemaldage ise karvu piirkonnast, kuhu protseduur tehakse.
- Agressiivsete nahahooldusvahendite vältimine:
- Ärge kasutage lõhnastatud või agressiivseid nahahooldusvahendeid.
Oluline on järgida oma meistri juhiseid ja nõuandeid, et minimeerida riske ja tagada ohutu protseduur.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
- Konsultatsioon:
- Seanss algab konsultatsiooniga tätoveerijaga, kus arutatakse läbi kõik eskiisi detailid. Tätoveerija kas teeb muudatusi või esitab juba valmis disaini.
- Ettevalmistus ja desinfitseerimine:
- Tätoveerija valmistab ette ja desinfitseerib nahapiirkonna, kuhu tätoveering kantakse.
- Joonise ülekandmine nahale:
- Joonis kantakse nahale kalkapaberi abil. Sõltuvalt tätoveeringu suurusest ja keerukusest võib ettevalmistus ja joonise ülekandmine võtta aega 10 kuni 60 minutit.
- Tätoveeringu tegemine:
- Tätoveeringu tegemise protsess võib kesta mitu tundi või nõuda mitut seanssi, sõltuvalt suurusest, keerukusest ja inimese naha individuaalsetest omadustest.
- Lõpetamine ja järelhooldus:
- Pärast tätoveeringu lõpetamist paneb meister peale kaitsekile ja annab juhised, kuidas järgmistel nädalatel tätoveeringu eest hoolitseda, et aidata nahal taastuda ja säilitada tätoveeringu värskust.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.
Seansi kestus sõltub tätoveeringu suurusest ja keerukusest, samuti iga kliendi individuaalsetest omadustest.
- Väikesed tätoveeringud: Umbes pool tundi.
- Keskmised tätoveeringud: 2 kuni 4 tundi.
- Suured tätoveeringud: 4 kuni 6 tundi.
- Päevaseanss: Võib kesta kuni 12 tundi, kuid selline kestus sõltub kliendi vastupidavusest.
Oluline on meeles pidada, et tätoveering on püsiv kehakaunistus, seega on oluline pühendada piisavalt aega kvaliteetse tulemuse saavutamiseks.
Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge stuudio administraatori või konsultandi poole veebilehel.